KURUMSAL

Bir bakışta TR MEKATRONİK

Anasayfa/Kurumsal/Hakkımızda

HAKKIMIZDA

TR MEKATRONİK firması olarak TÜRK HAVACILIK UZAY SAN. A.Ş. ve SARSILMAZ SİLAH SAN. A.Ş. ortaklığında Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesinde 2018 yılında kurulmuş olan şirketimizin amacı ülkemizde gelişen ve büyüyen sivil havacılık faaliyetlerinde kendi pazar payını oluşturmaktır.

Bu amaçla kurulan şirketimiz, dünyanın önde gelen havacılık firmaları gibi yolcu taşımacılığına yönelik hava araçlarına bir yan sanayi kuruluşu olarak parça tedariki konusunda hizmet vermektedir.

Şirketimiz, devamlı ve hızlı bir gelişme gösteren, ileri teknolojilerin uygulandığı, emniyet faktörünün çok büyük önem taşıdığı bir şirkettir ve hava araçları için gerekli olan her türlü faaliyetini ulusal ve uluslararası kurallardan hiçbir şekilde taviz vermeden uygulamakla yükümlüdür. Uluslararası platformdaki havayolu taşımacılığı sahasında uçuş emniyeti ile ilgili gelişmeleri çok yakından ve devamlı takip eden şirketimizin, söz konusu gelişmelerin şirket uygulamalarına yansıtılması için gerekli tedbirleri en kısa sürede almayı ve bunların uygulanmasını, çalışanlarından kararlılıkla istemeyi en önemli görevleri arasında görmektedir.

TR MEKATRONİK olarak öncelikli hedefimiz, uluslararası sivil havacılık endüstrisine yapısal parça üretimi yapmaktadır. Özellikle üretim yöntemi yüksek hassasiyette talaşlı imalat olan firmamız uzman mühendislik ekibi sayesinde mühendislik hizmetleri konusunda danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

TR MEKATRONİK müşterilerinin ve pazarın ihtiyaçlarını öngörmüş ve hem teknoloji yatırımları hem de insan kaynakları ve sistemsel yatırımlarıyla bu ihtiyaçlara anında çözüm üretmektedir. Ortak fikirlerle ortaya çıkarttığı inovatif çözümlerle sektöre ışık tutacak olan şirketimiz müşterilerinin maliyet etkin yollarla hedeflerine ulaşmalarında stratejik ortakları olacaktır. Paydaşlarının büyük projelerde yer alması için kendi üzerine düşeni her zaman öngören şirketimiz standart dışı büyüklükte ürünlerin de üretimini sağlayacak şekilde cihaz, makine yatırımlarına devam etmektedir.